Uudised & Teated
Tere tulemast KlotsCrafti foorumisse!

Tere!

See siin on KlotsCrafti foorum. Mina olen Lahemees47, KlotsCrafti omanik, ning KlotsCrafti näol on tegemist minu personaalse projektiga, millest võivad vabalt ka teised osa saada.

KlotsCrafti Minecraft server asub aadressil mc.klotscraft.eening see on versioonil 1.12.1. Üritan alati ajaga kaasas käia ning kasutada kõige uuemat ja uhkemat kraami.

Igasuguste küsimuste, probleemide jms korral loo oma teema siin foorumis ning lase tulla.

Kõike paremat soovides
Lahemees47

Tere! See siin on KlotsCrafti foorum. Mina olen Lahemees47, KlotsCrafti omanik, ning KlotsCrafti näol on tegemist minu personaalse projektiga, millest võivad vabalt ka teised osa saada. KlotsCrafti Minecraft server asub aadressil `mc.klotscraft.ee`ning see on versioonil 1.12.1. Üritan alati ajaga kaasas käia ning kasutada kõige uuemat ja uhkemat kraami. Igasuguste küsimuste, probleemide jms korral loo oma teema siin foorumis ning lase tulla. Kõike paremat soovides Lahemees47
edited Sep 10 at 7:40 pm

48
0
0
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft